1

Zwycięzca rankingu

Votum S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
255 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
7 opinii

Ilość osób
polecających

90%

Opinie
pozytywne

like
236

Opinie
negatywne

dislike
26

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: Votum S.A.
NR KRS: 0000243252
NR NIP: 8992549057
NR REGON: 020136043
Forma prawna: SPÓŁKA AKCYJNA
Kapitał zakładowy: 1 200 000 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2005-10-14
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Spółka VOTUM S.A. Odszkodowania wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu na ul. Wyścigowej 56i. Od 2005 roku VOTUM stoi po stronie poszkodowanych w walce z dużo silniejszym przeciwnikiem, ubezpieczycielem. Od tego czasu pomogła ponad 255 000 klientom, łącznie uzyskując prawie 2,5 miliarda złotych. Grupa Kapitałowa służy pomocą na każdym etapie postępowania, zarówno polubownego, jak i sądowego. Votum w sposób szczególny walczy o zdrowie i lepszy komfort życia osób, u których miała miejsce szkoda osobowa. Dzięki współpracy z Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum powstał Program Pierwsze Kroki. Umożliwia on osobom poszkodowanym powrót do samodzielnego, aktywnego życia po wypadku np. poprzez dostosowanie samochodu, czy mieszkania do ich potrzeb. Nauka i wspólny wysiłek wpływają na oferowany przez kancelarię poziom obsługi klienta. Dzięki temu Grupa Kapitałowa VOTUM może poszczycić się nagrodami m.in. Złotego Laura Konsumenta, Orłów Wprost czy Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej.

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
3 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
4 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
5 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
6 Solace sp. z o.o. Gdańsk

Opinie klientów

Google

Miłosz Kowalski

Fachowość i profesjonalizm to główne cechy, które królują w tej firmie i wśród jej pracowników. Dodatkowo na wielki plus: wiedza i doświadczenie. Ja nie mam nic do zarzucenia. Wszystko tak jak trzeba. Mogę wręcz powiedzieć, że ich działania i podejście do tematu przewyższyło moje oczekiwania.

Mar 16, 2021
Google

Samanta More

Mar 15, 2021
Google

Marcel Babicz

Mają niezwykły refleks! Jak to mówią SZAPO BA. Dziękuję za pomoc, za wiedzę, za doświadczenie, za empatię i za zaopiekowanie się mną w taki sposób, że wiedziałem że o nic więcej nie muszę sie martwić :)

Mar 9, 2021
Google

Jędrek Czeputka

Polecam współpracę z Votum. Wszystko przebiegło dosć sprawnie. Jestem zaskoczonybardzo na plus

Mar 6, 2021
Google

Jakub Osiński

Jan 28, 2021
Google

Julian Marc

Polecam

Jan 26, 2021
Google

Maria Majchrzak

Do Votum trafiliśmy z polecenia i dziś po pozytywnym zakończeniu naszej sprawy stwierdzam, że nie mogliśmy trafić lepiej. Votum to profesjonalizm, a pracownicy - najwyższa klasa! Niezwykłe zdolności i wiedza :)

Jan 26, 2021
Google

Michał Bednarz

Najwyższa jakość świadczonych usług przez profesjonalnych ekspertów z wiedzą i co najważniejsze dla mnie - doświadczeniem.

Jan 21, 2021
Google

Jarosław Majchrzak

Nasza sprawa frankowa przebiega nad wyraz po naszej myśli. Wraz żoną jesteśmy zadowoleni z postępów działań i nie możemy doczekać się końca. Ok. 95% spraw frankowych orzeka się na korzyść frankowiczów i mamy nadzieję, że z nami będzie tak samo. Votum to fachowcy i najlepsi specjaliści. Polecamy!

Jan 19, 2021
Google

Iwona Chrzanowska

Jan 11, 2021

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.