3

Kancelaria Odszkodowawcza

Votum S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

8.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
220 opinii

0.0/5.0
0 opinii

2.7/5.0
13 opinii

Ilość osób
polecających

86%

Opinie
pozytywne

like
201

Opinie
negatywne

dislike
32

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: Votum S.A.
NR KRS: 0000243252
NR NIP: 8992549057
NR REGON: 020136043
Forma prawna: SPÓŁKA AKCYJNA
Kapitał zakładowy: 1 200 000 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2005-10-14
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Spółka VOTUM S.A. Odszkodowania wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu na ul. Wyścigowej 56i. Od 2005 roku VOTUM stoi po stronie poszkodowanych w walce z dużo silniejszym przeciwnikiem, ubezpieczycielem. Od tego czasu pomogła ponad 255 000 klientom, łącznie uzyskując prawie 2,5 miliarda złotych. Grupa Kapitałowa służy pomocą na każdym etapie postępowania, zarówno polubownego, jak i sądowego. Votum w sposób szczególny walczy o zdrowie i lepszy komfort życia osób, u których miała miejsce szkoda osobowa. Dzięki współpracy z Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum powstał Program Pierwsze Kroki. Umożliwia on osobom poszkodowanym powrót do samodzielnego, aktywnego życia po wypadku np. poprzez dostosowanie samochodu, czy mieszkania do ich potrzeb. Nauka i wspólny wysiłek wpływają na oferowany przez kancelarię poziom obsługi klienta. Dzięki temu Grupa Kapitałowa VOTUM może poszczycić się nagrodami m.in. Złotego Laura Konsumenta, Orłów Wprost czy Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej.

Kancelaria Siedziba
1 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
2 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
3 Votum S.A. Wrocław
4 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
5 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 Solace sp. z o.o. Gdańsk
8 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa

Opinie klientów

Google

Michał Grzybowski

Jan 14, 2022
Google

Dominik k

8 lat prowadzą moja sprawę... gruba kasa przepadła z przedawnienia.. biorąc sprawę wszystko było gutt.. potem dzwonili że sprawa ryzykownaxD kilku prawników prowadziło sprawę, masakra.. teraz z roku na rok przeciąganie sprawy .... porażka... za złamany kręgosłup było obiecane naprawdę sporo... ale 2 etapowo. 2 etap przedawniony,(a miał bym za to kawalerkę kilka lat temu...) teraz jak się uda to może moje wnuki jeśli będę miał to dostaną te grosze co votum może kiedyś wywalczy... szkółka prawników i tyle. Masakra trzeba było iść do quantinum.... to samo ale formalności nie trwają tyle lat....jeszcze chwilka i uwaga zajrzy bo tak być nie może.... gorzej jak u Niemca... a cierpliwość ma swoje granice

Jan 9, 2022
Google

Martyna Paluszczyszyn

Zwykli złodzieje i naciągacze, nie polecam ten firmy

Dec 22, 2021
Google

Damian Grzywaczyk

Dec 6, 2021
Google

Lucyna Szczęśniak

Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Dużo pomocy z ich strony. I przedewszystkim to, o co walczą, dotrzymują słowa. Polecam z całego serca.

Sep 15, 2021
Google

Marta Gronczewska

Polecam. Z rodziną jesteśmy zadowoleni z ich działań.

Jul 29, 2021
Google

Halina Sikorska

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii, polecam każdemu :)

Jul 4, 2021
Google

Blazej Drazkowski

Firma z fachowym podejściem do każdej sprawy.

Jun 27, 2021
Google

darek gronczewski

Ogromne podziękowania dla całej firmy Votum . Wspaniali ludzie znający się na swojej pracy . Polecam z czystym sumieniem .

Jun 16, 2021
Google

Zenon Rybka

Jun 4, 2021

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.