19

Kancelaria Odszkodowawcza

Unicover Sp. z o.o.

ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia

1.8/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
10 opinii

5.0/5.0
7 opinii

0.0/5.0
1 opinia

Ilość osób
polecających

94%

Opinie
pozytywne

like
17

Opinie
negatywne

dislike
1

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: Unicover Sp. z o.o.
NR KRS: 0000580187
NR NIP: 5862300659
NR REGON: 362752350
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 5 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-10-15
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria Unicover znajduje się na Placu Kaszubskim 8 w Gdyni. Pomaga osobom poszkodowanym uzyskać odszkodowanie przy szkodach na osobie. Wszystkie sprawy są prowadzone w taki sposób, żeby osobie poszkodowanej zostało wypłacone jak najwyższe odszkodowanie. Pokrzywdzony jest na bieżąco informowany o przebiegu swojej sprawy i może liczyć na wsparcie oraz na poradę prawną z zakresu odszkodowań. Unicover prowadzi sprawne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co często jest gwarancją na uzyskanie satysfakcjonującego odszkodowania. Jeśli odszkodowanie nie pokryje wszystkich kosztów wiązanych z leczeniem poszkodowanego, sprawa zostanie skierowana do sądu, gdzie będzie toczyć się walka o korzystniejszą dla poszkodowanego decyzję. Kancelaria specjalizuje się w szkodach na osobie, jeśli osobie poszkodowanej wypłacona kwota nie wystarczy na leczenie i dalszą rehabilitację kancelaria Unicover będzie w stanie podjąć działania, dzięki którym uzyska on więcej.

Kancelaria Siedziba
14 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
15 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
16 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
17 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
18 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
19 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
20 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik

Opinie klientów

Google

przemysław gwiazdowicz

Profesjonalne podejście do sprawy! Rzetelna diagnoza zajścia, zdarzenia. Fachowe, specjalistyczne, wysokiej klasy podejście do incydentu, wypadku kolizji z autem. Polecam Unicover Kancelaria Odszkodowawcza. Dziękuję Pani Prezes Joanna Duszewska. Wysoki poziom i klasa udzielania pomocy poszkodowanym.

Dec 29, 2021
Google

justyna b

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Dzięki Unicover zostało mi wypłacone odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam serdecznie :)

May 14, 2021
Google

Piotr Ostróżka

Profesjonalnie i w terminie. Incydent wybuchu urządzenia elektrycznego w mieszkaniu zakończony sukcesem na etapie porozumienia. Polecam.

Mar 25, 2021
Google

Emilia Wąs

Moje nowe mieszkanie zostało zalane - byłam totalnie załamana. Jestem studentka i nie miałam pieniędzy, aby ponownie je wyremontować. Na szczęście znajomy mojej rodziny polecił mi ta firmę, w której pomogli mi uzyskać odszkodowanie. Właśnie dzięki temu miałam możliwość zdobyć pieniążki, dzięki którym mogłam odbudować straty sporządzone przez wodę. Zdecydowanie polecam.

Feb 22, 2021
Google

Kacper Poemski

Bardzo dobry kontakt z kancelarią i Panią Joanną, bezproblemowe załatwienie sprawy. Mój problem dotyczył wypadku na nierównym chodniku w Gdyni. Zarząd odmówił wypłaty, ale kancelaria stanęła na wysokości zadania i zakończyło się wypłatą. Dzięki i pozdrawiam ! Będę polecał !

Jan 11, 2021
Google

Anna Piwko

Pełen profesjonalizm, polecam.

May 22, 2020
Google

Łukasz Mazur

Polecam ! Duże doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm.

May 7, 2020
Google

Patrycja Kobus

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej sprawie. Kancelaria pomogła mi po wypadku, w którym złamałam nogę przewracając się na chodniku. Nie trzeba było skierować sprawy do sądu za co bardzo jestem wdzięczna. Kwota którą uzyskałam jest bardzo zadowalająca. Polecam i dziękuję raz jeszcze.

Apr 28, 2020
Facebook

Anna Mar

Profesionalna obsluga , Polecam

Apr 15, 2020
Google

Agnieszka Ziętara

Kancelaria zajęła się moją sprawą po wypadku na nierównym chodniku. Złamałam nogę. Bardzo pomocni, wszystko wytłumaczyli. Nie poniosłam żadnych opłat za przekazanie sprawy tylko pobrali prowizje po uzyskaniu odszkodowania. 18 procent. Odszkodowanie bardzo zadowalające. Pozdrawiam i polecam. Agnieszka

Dec 17, 2019

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.