17

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa

ul. Stawowa 6/9, 50-018 Wrocław

2.3/10.0 (ocena w rankingu)

3.8/5.0
12 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

75%

Opinie
pozytywne

like
9

Opinie
negatywne

dislike
3

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa
NR KRS: 0000321256
NR NIP: 8971748679
NR REGON: 020895010
Forma prawna: SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kapitał zakładowy: 10 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2009-01-08
Organ reprezentacyjny: WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Siedziba Kancelarii Prawnej Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa znajduje się na ul. Stawowej 6/9 we Wrocławiu. Działa od 2011 roku z sukcesami świadcząc pomoc prawną dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria Godula i Wspólnicy stawia na fachowość i rzetelność oraz na indywidulane podejście do każdego klienta. Obsługuje również poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych, zwłaszcza jeśli doświadczyli oni szkody osobowej oraz poszkodowanych w wyniku błędów medycznych, zarówno w postępowaniu karnym, jak i cywilnym. Kancelaria pomaga w przygotowaniu wzorów dokumentów dla lekarzy i pacjentów oraz udziela porad prawnych w przypadku ewentualnych zarzutów związanych z procesem leczenia. Dzięki uczciwym zasadom współpracy i dobrym rozwiązaniom Kancelaria zyskała zaufanie wielu Klientów i pomogła rozwiązać wiele problemów.

Kancelaria Siedziba
12 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
13 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
14 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
15 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
16 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
17 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław
18 Centrum Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. Słupsk
19 Unicover Sp. z o.o. Gdynia
20 Mura Investment Sp. z o.o. Rybnik

Opinie klientów

Google

Michal Macanko

Szukałem profesjonalistów, którzy poprowadzą mnie "za rączkę" w zakładaniu fundacji. Pani Agata wytłumaczyła mi wszystko od A do Z, przygotowała i złożyła wszelkie dokumenty, komunikacja przebiegała szybko i sprawnie. Polecam.

Sep 24, 2021
Google

Marta Pietruch

Bardzo polecam współpracę z Kancelarią! Rzetelna, pełna wiedzy i zaangażowania pomoc przy założeniu Stowarzyszenia. W razie pytań i wątpliwości można liczyć na kontakt i pomoc w każdej chwili. Miła i przyjazna atmosfera ale przede wszystkim pełen profesjonalizm. Polecam!

Sep 21, 2021
Google

Happy 4team

Kancelaria bardzo pomocna przy założeniu spółki z o.o. a w późniejszym czasie fundacji. Profesjonalne podejście, bardzo szybki kontakt oraz wyjaśnienie kwestii formalnych w sposób dostępny dla osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej. Godni polecenia : )

Sep 21, 2021
Google

Marcin S

Skorzystałem z usług, nie jestem zadowolony. Mieli wywalczyć 8k, " wywalczyli" jakieś grosze. Nie polecam. Nigdy więcej z usług tej firemki nie skorzystam.

Sep 7, 2021
Google

Jacek Hołda

Apr 7, 2021
Google

Piotrek

Jun 15, 2020
Google

Adam Motylski

Jestem zadowolony z usług. Po przekazaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, absolutnie niczym nie muszę się martwić. Kancelaria kompleksowo prowadzi wszystkie sprawy sądowe, jeżeli coś jest nie tak, jestem o tym informowany. Jeśli wszystko przebiega pomyślnie - dostaję informację po zakończeniu sprawy. W walce z ubezpieczalniami stanowczo mogę polecić kancelarię.

Feb 10, 2020
Google

ALEX Bad

Bardzo polecam.

Feb 4, 2020
Google

Piotrek Borowiec

Jan 19, 2020
Google

Piotr Syguła

May 15, 2019

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.