11

Kancelaria Odszkodowawcza

EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.

ul. Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica

4.4/10.0 (ocena w rankingu)

2.2/5.0
123 opinie

0.0/5.0
0 opinii

1.0/5.0
2 opinie

Ilość osób
polecających

33%

Opinie
pozytywne

like
41

Opinie
negatywne

dislike
84

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.
NR KRS: 0000434925
NR NIP: 6912499340
NR REGON: 021976791
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 100 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2012-09-28
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria EGF Centrum Odszkodowań znajduje się na ul. Kawaleryjskiej 1 w Legnicy. Pomaga osobom poszkodowanym od 2005 roku. Jej specjalizacją są szkody osobowe, bez względu na stopień uszkodzenia ciała. Współpracownicy działają na terenie całego kraju, z powodzeniem uzyskując odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości i dopełniając za poszkodowanego wszystkich formalności. Z pomocy kancelarii EGF skorzystało ponad 50 000 poszkodowanych, a 20 000 uzyskało należne im odszkodowania. Nowoczesne rozwiązania, skuteczność i etyka, którą na co dzień kieruje się kancelaria EGF, stanowią filary działalności firmy. Dzięki temu możliwe jest pełne wsparcie osoby poszkodowanej, kancelaria bierze na siebie pełną odpowiedzialność przy prowadzeniu sprawy, również w przypadku gdy znajdzie się ona w sądzie. EGF kieruje się wyłącznie dobrem osoby poszkodowanej i nie zważa na trudności, jakie stawia ubezpieczyciel. Kancelaria w nowoczesny sposób zarządza procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, które przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla poszkodowanych.

Kancelaria Siedziba
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 Solace sp. z o.o. Gdańsk
8 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
9 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
10 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
11 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
12 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
13 KANCELARIA HRD LEGAL Warszawa
14 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
15 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
16 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot

Opinie klientów

Google

sebastian monica

Kancelaria ktora lamie prawo. Nieźle. Nie polecam

Dec 27, 2021
PanoramaFirm

P. Minta

OSTRZEGAM przed tą kancelarią! Przetrzymują przez miesiące odszkodowanie wypłacone przez ubezpieczalnie, które powinni wypłacać w ciągu 14 dni. Osoba odbierająca połączenie wymawia się jakimś mitycznym dziale rozliczeń.

Oct 17, 2021
PanoramaFirm

P. Minta

OSTRZEGAM przed tą kancelarią! Przetrzymują przez miesiące odszkodowanie wypłacone przez ubezpieczalnie, które powinni wypłacać w ciągu 14 dni. Osoba odbierająca połączenie wymawia się jakimś mitycznym dziale rozliczeń.

Oct 17, 2021
Google

Paweł Żmuda

OSTRZEGAM!!!! Każdego kto chcę współpracować z ta firmą, wstrzymują kilka miesięcy pieniądze mimo iż mają 14 dni na wypłatę odszkodowania kobieta która ( o ile oczywiście odbierze telefon) obsługuje rozmówców zachowuje się tak jak by siedziała tam za karę jest bezczelna i bardzo wkurw.. masa ukrytych kosztów

Oct 13, 2021
Google

Karol Kurp

Dzwonią z prywatnego numeru. Człowiek w pracy musi się tłumaczyć szefowi.

Sep 22, 2021
Google

Suzanne Suzanne

Zbywają,oszukują swoich klientów,nie wypłacają pieniędzy.Odradzam korzystanie z ich usług

Sep 7, 2021
Google

Mr. T.

Wulgarna i nieprzyjemna pracowniczka - Beata, dzwoni do losowych ludzi nie mieszkających nawet w pobliżu tej spółki. Obraża, mówi, że nie usunie numeru telefonu, przerywa kiedy ktoś uprzejmie mówi lub o coś prosi, z firmą kontaktu brak, numer prywatny, więc nie można nawet zablokować. Sprawa zostanie przekazana do UODO.

Jul 6, 2021
Google

Piotr Michalczak

Pani z którą się kontaktuje od pół roku twierdzi że pieniądze za odszkodowanie są cały czas w jakimś dziale rozliczeń i czekam na wypłatę dalej. Informacji o siedzibie albo kontakcie z działem rozliczeń mi nie może przekazać. NIE POLECAM!!! NIE POLECAM NIE POLECAM.

May 20, 2021
Google

Alicja Micor

Firma ubezpieczeniowa wypłaciła do egf zasądzone odszkodowanie w styczniu ale egf nie ma ochoty się ze mną rozliczyć i czekam już 4 miesiące. Nie polecam!!!!! omijać z daleka są nieuczciwi.

May 17, 2021
Google

Jan Barczyk

Jakoby losowo wybrany mój numer, pani, która podczas rozmowy udaje, że nie słyszy co do niej mówię i nie przerywa słowotoku, dzwonienie z numeru zastrzeżonego...no, nie budzi to wszystko zaufania. Jeśli jeszcze raz do mnie zadzwonią (zażądałem by tego nie robili) to sprawa trafi do UOKiK.

Apr 30, 2021

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.