10

Kancelaria Odszkodowawcza

Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o.

ul. Macieja Rataja 28, 59-220 Legnica

4.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.2/5.0
67 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

57%

Opinie
pozytywne

like
38

Opinie
negatywne

dislike
29

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o.
NR KRS: 0000514358
NR NIP: 6912505738
NR REGON: 022445558
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 5 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2014-06-24
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. znajduje się w Legnicy na ul. Rataja 28. Pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać należne świadczenia za szkody osobowe oraz wspiera je w ubieganiu się o zadośćuczynienie za utratę bliskiej im osoby. Kancelaria dąży do tego, żeby osoby poszkodowane wiedziały, jak dochodzić swoich praw w kontaktach z ubezpieczycielami oraz na co mogą liczyć. DRB służy swoim doradztwem i specjalistyczną wiedzą, by w efekcie, dzięki współpracy, zwiększyć szanse osób poszkodowanych w wypadkach na uzyskanie maksymalnej kwoty należnej im rekompensaty. Kancelaria pomaga osobom poszkodowanym także na drodze sądowej. Dzięki temu klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie swojej sprawy. DRB na polskim rynku działa już od 2006 roku. Kancelaria może pochwalić się licznymi certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości oferowanych usług, w pełni wywiązując się ze wszystkich swoich zobowiązań wobec poszkodowanego. Usługa jest skierowana do osób indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Kancelaria Siedziba
5 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
6 Solace sp. z o.o. Gdańsk
7 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
8 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
9 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
10 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
11 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
12 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
13 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot

Opinie klientów

Google

Adam Szepiela

odradzam

Dec 5, 2020
Google

Mariusz M

Nov 11, 2020
Google

Roshi Ball

Bardzo odradzam. Obiecywali kokosy, a pieniądze które dostałem pokryły koszty dojazdów na komisję lekarskie i sprawy sądowe. Mój prawnik przyszedł na moją sprawę całkowicie zielony!!! Przed samą rozprawą opowiadałem mu o wypadku, a na rozprawie sam podpowiadałem co ma mówić, pytać. Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nawet nie mam pojęcia ilu agentów prowadziło moją sprawę, co jakiś czas to ktoś nowy i cały czas wdrażanie ich w temat sprawy. Jednym słowem tragedia!!! Polecam za to prywatnie znaleźć prawnika który sam zajmie się sprawą od początku do końca ;).

Nov 4, 2020
Google

Maja Urbaniak

Oct 15, 2020
Google

Sebastian K

Sep 12, 2020
Google

Anuśka Anuśka

Nie polecam

Aug 10, 2020
Google

Kacper Syta

Odradzam, przeniosłem swoją sprawę do konkurencji z Legnicy - do EUCO i właśnie otrzymałem odszkodowanie, nie to co tu...

Feb 13, 2020
Google

Kamilla Sokołowska

Pracują tam niekompetentni ludzie

Dec 2, 2019
Google

Klient Klient

Nie polecam, złodzieje jakich malo. Prawnik który przyjeżdżał obiecywał złote góry i że zabiorą tylko prowizje a w rozliczeniu wyszło co innego, ludziom rzucają grosze na odczepnego żeby się pocieszyli a sobie zawijają ponad połowę pieniędzy!!! Zlodzieje i ostrzegam każdego kto chce zawrzeć umowę z tą firmą a najlepsze jest to że na umowie widnieje ładna pieczatka "RZETELNA FIRMA"

Nov 28, 2019
Google

Norbert Was

Nov 19, 2019

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.