3

Kancelaria Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

6.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
175 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

83%

Opinie
pozytywne

like
145

Opinie
negatywne

dislike
30

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K
NR KRS: 0000794658
NR NIP: 7792507415
NR REGON: 383864778
Forma prawna: SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kapitał zakładowy: 50 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2019-07-11
Organ reprezentacyjny: WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska znajduje się w Poznaniu na ul. Podstolińskiej 3. Specjalizuje się w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań z tytułu szkód osobowych, które wystąpiły u poszkodowanego. Kancelaria dokładnie analizuje każdy przypadek i podchodzi indywidualnie do sprawy. Korzyści osoby poszkodowanej ze współpracy to: dodatkowe świadczenia na pokrycie kosztów leczenia, profesjonalna pomoc prawna, pomoc kancelarii przy skompletowaniu niezbędnych dokumentów, minimum formalności, bezpłatna weryfikacja sprawy. Firma stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę i przyjmując coraz większą ilość zleceń. Najważniejszy jest dla kancelarii profesjonalizm, zarówno w kontaktach z klientami, jak i wewnątrz firmy. Wszystkie działania są realizowane na najwyższym poziomie, równocześnie budując współpracę na wzajemnym zaufaniu względem poszkodowanego. Kancelaria działa i współpracuje z wieloma partnerami biznesowymi na terenie całego kraju.

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
3 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
4 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
5 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
6 Solace sp. z o.o. Gdańsk
7 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
8 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra

Opinie klientów

Google

Sherman KrokodylM4

Za każdym razem bardzo dobry kontakt z klientem.

Mar 12, 2021
Google

Sylwia P

Dla osób poszukujących pracy nie polecam tej firmy. Po złożeniu aplikacji otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, która się odbyła. Tego samego dnia dostałam informację o chęci zatrudnienia. Z firmą, a raczej z przedstawicielem firmy Panem Mateuszem K. uzgodniliśmy, że mój pierwszy dzień w pracy nastąpi we wtorek w ubiegłym tygodniu. Dzień przed umówionym spotkaniem dostałam telefon o przełożeniu spotkania na czwartek, ponieważ system nie jest jeszcze gotowy. Pan Mateusz miał skontaktować się ze mną w środę i ustalić godzinę rozpoczęcia pracy. Takowego telefonu nie otrzymałam, co więcej..odpowiedzi na moją wiadomość z zapytaniem również nie otrzymałam. Minął tydzień, a ja do dziś nie usłyszałam słowa wyjaśnienia dlaczego robią ludzi w balona, bo inaczej nazwać tego nie mogę. Jestem rozczarowana podejściem pracowników do osób zainterowanych pracą, brakiem profesjonalizmu, niekonsekwencją i niedojrzałością.

Mar 9, 2021
Google

Rafał Chodór

Witam, nie polecam firmy Beker Polska, osoba dzwoniąca z nienacka zadaje pytania dot. potencjalnej szkody na pojeździe nie informując mnie skąd ma mój nr telefonu po czym gdy grzecznie informuję że nie jestem zainteresowany ich ofertą w sposób chamski ripostuje i rozłącza się. Totalny brak profesjonalizmu!

Feb 23, 2021
Google

MarCin

Feb 16, 2021
Google

Krzysztof VFR

Feb 14, 2021
Google

Marcin Pietrzak

firma godna polecenia, nie miałem pojęcia o tym, że istnieje w ogóle temat zaniżonych odszkodowań, dzięki reklamie i rzetelnej fachowej obsłudze mojej sprawy udało mi się odzyskać naprawdę fajne pieniądze, które nie miałem pojęcia, ze mi się należą, polecam serdecznie korzystanie z usług Beker Polska!

Feb 11, 2021
Google

DOMINIK Buliczak

Feb 9, 2021
Google

Arkad On

Nie wiem czemu do mnie zadzwonili...... na pytanie skąd maja mój numer i zgodę Pani się rozłączyła...... Nie polecam...

Feb 9, 2021
Google

Set Dul

Jednym słowem profesjonalna firma

Feb 1, 2021
Google

S. R.

NIE POLECAM. Podejście do sprawy dramat. Po całej analizie od konsultanta usłyszałem cyt. " Nie mamy o czym rozmawiać ".

Jan 29, 2021

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.