5

Kancelaria Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

6.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
212 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

79%

Opinie
pozytywne

like
167

Opinie
negatywne

dislike
45

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K
NR KRS: 0000794658
NR NIP: 7792507415
NR REGON: 383864778
Forma prawna: SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kapitał zakładowy: 50 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2019-07-11
Organ reprezentacyjny: WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska znajduje się w Poznaniu na ul. Podstolińskiej 3. Specjalizuje się w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań z tytułu szkód osobowych, które wystąpiły u poszkodowanego. Kancelaria dokładnie analizuje każdy przypadek i podchodzi indywidualnie do sprawy. Korzyści osoby poszkodowanej ze współpracy to: dodatkowe świadczenia na pokrycie kosztów leczenia, profesjonalna pomoc prawna, pomoc kancelarii przy skompletowaniu niezbędnych dokumentów, minimum formalności, bezpłatna weryfikacja sprawy. Firma stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę i przyjmując coraz większą ilość zleceń. Najważniejszy jest dla kancelarii profesjonalizm, zarówno w kontaktach z klientami, jak i wewnątrz firmy. Wszystkie działania są realizowane na najwyższym poziomie, równocześnie budując współpracę na wzajemnym zaufaniu względem poszkodowanego. Kancelaria działa i współpracuje z wieloma partnerami biznesowymi na terenie całego kraju.

Kancelaria Siedziba
1 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
2 KANCELARIA EFFECT S.C. R.LATOS, J.WAJDA Kraków
3 Votum S.A. Wrocław
4 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
5 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
6 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
7 Solace sp. z o.o. Gdańsk
8 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
9 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
10 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki

Opinie klientów

Google

Sebastian Sołtys

Firma sama odnalazła klienta, zaproponowali dopłatę do odszkodowania zapewniając że sprawa nigdy do osoby poszkodowanej nie wróci, na nic zdały się zapewnienia ze strony pracowników, sprawa wróciła i niestety jestem wzywany jako świadek postępowania między PZU a beker Polska. Gdybym wiedział ze tak będzie wyglądało załatwianie sprawy, zapewne z usług tej firmy bym nie korzystał. Nie polecam, chyba ze ktoś ma czas na wizyty w sądzie.

Jan 18, 2022
Google

konrad D

Wszystko w porządku. Dobry kontakt , bez problemów. Pieniądze na kocie.Pozdrawiam i polecam.

Jan 11, 2022
Google

Emilia Jachym

UWAGA OSZUSCI!!! Ta firma to zwykli naciągacze, najpierw był idealny kontakt, wycena zrobiona w mig i telefony co drugi dzień z pytaniami kiedy wypełnię dokumenty. Od momentu wysłania dokumentów cisza. Brak odzewu, nie można się dodzwonić, nie odpowiadają na maile. Minął miesiąc od wysłania dokumentów i po pieniądzach ani śladu. Przestrzegam wszystkich przed usługami tych naciągaczy.

Dec 31, 2021
Google

Dawid Bethke

Mimo, że nie miałem nigdy szkody, dzwonią do mnie z ofertą. Brak informacji skąd mają numer. W natłoku telefonów od „firemek” ta idzie tą samą, ślepą drogą. PS. Odpowiedzi z automatu „kopiuj-wklej” sobie odpuśćcie.

Dec 16, 2021
Google

Kamil Kaźmierczak

Natarczywe telefony z ofertami. Obdzwaniają wykupione bazy z telefonami.

Dec 6, 2021
Google

Maurycy Pachucy

Zawracają głowę odkupem szkód, po męczących telefonach (bo dzwonią co chwilę) zdecydowałem się wysłać dokumenty, po kilku dniach odpowiedź że jednak nic nie zrobią i wg nich jest dobrze przeliczona. Dzięki innej firmie dostałem dodatkowe 1100zł (wg nich nic mi się nie należało). Słabe działanie i brak profesjonalizmu, konsekwencji w wykonywaniu pracy. Średnio polecam, szkoda czasu.

Dec 1, 2021
Google

Konrad Krawczyk

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Beker Polska za pomoc doradczą i klarowne wyjaśnienie zawiłości prawnych, jak i sposobów działania w związku z uzyskaniem większego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Chciałbym też z tego miejsca złożyć pochwałę i podziękować Panu Dawidowi Sawickiemu za zaangażowanie, wiedzę, fachowe doradztwo oraz świetny kontakt.

Nov 25, 2021
Google

Kamil Pe

Dzwonili do mnie dzisiaj. Nie wiem co to za firma i czego oni chcą ode mnie. Zapytałem skąd mają mój numer, ale konsultant od razu się rozłączył.

Nov 19, 2021
Google

Piotr Pekala

Nov 16, 2021
Google

Kuba Szmajda

Rok temu ta firma odkupiła ode mnie szkodę której NIKT nie chciał wziąć i dostałem przelew w ciągu bodajże tygodnia. Teraz czytam te wszystkie opinie i jednak mam wątpliwości czy z kolejną próbować ponownie :/

Nov 8, 2021

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.